A+ A A-

O NAS

Polska Piekarnia Bakkerij Z&B w Tilburgu przy ulicy Ceramstraat 2b rozpoczęła swoją działalność w styczniu 2014 roku. Naszym celem jest zadowolenie klienta, więc zawsze staramy się zapewnić wysoką jakość produkowanych wyrobów oraz bezpieczeństwo zdrowotne.

Nasza piekarnia zyskuje dobry wizerunek na rynku i chcemy, aby była firmą znaną i cenioną. Pracujemy w systemie ciągłym - 6 dni w tygodniu. Dzięki wykwalifikowanej kadrze doświadczonych pracowników w ciągu doby wypiekamy wiele rodzajów produktów.

Pieczywo w naszej piekarni powstaje przy wykorzystaniu tradycyjnych receptur i technologii bez użycia polepszaczy i środków konserwujących, co sprawia, że ma ono zawsze swój indywidualny i niepowtarzalny smak.

W naszej ofercie można znaleźć chleby i bułki różnego gatunku, drożdżówki, kilkanaście rodzajów ciast oraz ciasteczek. Asortyment naszych wypieków jest na bieżąco poszerzany o nowe pozycje.

Celem naszej działalności jest dążenie do tego, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani jakością oferowanych przez nas wyrobów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby sprostać najbardziej wyszukanym gustom w zakresie pieczywa, produktów cukierniczych oraz obsługi klienta.

Pieczemy chleby, ciasta i torty na zamówienie klienta.      

Lokalizacja

  • 5013 BB Tilburg
  • Ceramstraat 2B

Kontakt

Facebook icon